Skip links

Projelerimiz

Devam Eden Projelerimiz

PASSA YAPI

İNCELE

Modern yaşam ve doğa yaşamının kusursuz harmonisi Passa Vadi Villaları’na kendine özgü bir değer kazandırıyor.

Passa Vadi Villaları özel hissetmeye yeni bir boyut kazandırarak doğanın kalbini en duru haliyle evinize taşıyacak. Terasta kahvenizi yudumlarken, havuz başında güneşlenirken ya da bahçenizde ruhunuzu dinlendirirken tabiatın bir armağanı olan Nif Dağı’nın ılık esintileri yılın tüm aylarında yaşam kalitenizi yükseltecek.

İNCELE

Tamamlanan Projelerimiz

40 yıldır inşaat sektörünün en deneyimli firmalarından biri olan Eren Altay İnşaat, kurulduğu günden bu yana pek çok alt yapı ve üst yapı projelerine imza atmaya devam ediyor.

PASSA YAPI

Bornova’nın en ayrıcalıklı konumunda konforunuz ve mutluluğunuz için tüm detayların incelikle tasarlandığı bir yıldız yükseliyor. Passa Nova’nın modern mimarisi ve sosyal ayrıcalıkları ile artık kendinize özel zaman ayırmak istediğiniz anlarda bulunmak isteyeceğiniz tek yer, eviniz olacak.

Passa Plaza 62 ofis 16 dubleks ofis ve 6 adet dükkandan oluşmaktadır. Passa Plaza bulunduğu konum itibariyle ulaşım konusunda hem size hem de çalışanlarınıza çok güzel imkanlar sunmaktadır. Metroya ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde olan projemiz, yatay mimari sayesinde size ve çalışanlarınıza güvenli bir konfor sunuyor. Şık tasarımı ve birbirinden cazip özellikleriyle Passa Plaza sizi bekliyor.

/ Rüya Evleri

/ Port Bornova Lezzet Limanı

/ Kardelen Evleri

/ ENTO KBB

/ Doğanlar Pınarlı Sitesi

/ Eren Altay Plaza 1

/ Titanic Yaşam Evleri

/ Özel İzbilim Koleji

/ Özel Borfiz Tıp Merkezi