Skip links

Hakkımızda

Passa Yapı

Yepyeni bir yaşam sizi bekliyor...

40 yıldır inşaat sektörünün en deneyimli firmalarından biri olan Eren Altay İnşaat, kurulduğu günden bu yana pek çok alt yapı ve üst yapı projelerine imza atmaya devam ediyor.

Eren Altay İnşaat 40 Yıldır sektörde yer almakta olup; birçok başarılı projeye imzasını atmıştır. Sektörde emin adımlarla ilerlememizin temelinde özverili ve titiz çalışmalarımız olduğu kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olmamız da etkin rol oynamaktadır. Taahhüt ettiğimiz işlerde sözleşme şartlarını zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirmemiz, müşteriler tarafından tercih edilen firma haline gelmemizi sağlamıştır. Bir Eren Altay markası olan Passa Yapı, siz değerli dostlarımıza modern, yenilikçi, huzurlu ve daha konforlu yaşam alanları üretmeye yeni projeleri ile devam edecektir. Genç ve güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında Kalite zamanındalık ve müşteri memnuniyetinin had safhada olduğu ve bu ilkelerinden taviz vermeden yurt içi ve yurt dışı standartlara uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca daha çok istihdam yaratarak siz değerli dostlarımıza hizmet sunmaktayız. Çağı takip eden, kendini sürekli yenileyen yapımız ile ‘Süreklilik ve Güvenilirlik özelliğine sahip Kaliteyi Yaratarak Markalaşmak vizyonumuz olmuştur.

Neden Passa Yapı?

Faaliyet gösterdiğimiz ilk günden bu yana dürüstlük, mükemmeliyetçilik, ekip ruhu, yenilikçilik, sahiplenme, istikrar ve girişimcilik en önemli değerlerimizin arasında yer aldı. Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza karşı şeffaflık ilkesini benimsedik. En kısa sürede en ideal bütçe ile yeni teknolojiyi takip ederek en iyi işi başarmayı hedefliyoruz. Kazandığımız itibar, deneyim, bilgi ve birikim ile geleceğe daha güçlü yürüyoruz. Yalnızca proje başlangıcından anahtar teslimine kadar tüm süreçleri takip etmekle kalmıyor, satış sonrası hizmetlerimizle projelerimizden ev sahibi olanların bizi her zaman yanlarında hissetmelerini hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetini en önde tutarak, müşterilerimizle en iyi şekilde iletişim kurmanın yollarını günümüz koşulları içerisinde sürekli geliştiriyoruz. Bu anlayış ile projelerimizde marka kimliğimizi ve Passa Yapı güvenirliğini vurgulamak adına tüm gücümüzle çalışıyor, her yeni projemizi ilk günkü heyecanımızla inşa ediyoruz.

İnsanın ilk çağlardan beri süregelen barınma ihtiyacını , ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak. Öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz olarak kurarak doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak. Sonra moden, mimari mükemmellik ile teknolojinin akıllı kullanımı ile insanı geleceğe taşımak ve böylelikle yüceltmek.

İşimize, insanımıza ve çevremize duyduğumuz saygıyla teknik ve estetik yönden üstün ve kalıcı yaşam alanları meydana getirerek Türkiye’de öncü ve dünyada model bir kurum olmak.